Product information
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 50 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 0 mēn |
| Barcode | 500227852 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COLUMN SUPPORT U-SHAPE 50X40 KZN