Product information
| Taimera tips | Automātiskā |
|---|---|
| Produkta veids | Laistīšanas taimeri |
| Zīmols | Gardena |
| Kolekcija | Control Unit |
| Modelis | 9V |
| Svars | 1.2 kg |
| Garums | 97 mm |
| Platums | 90 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Spriegums: 9V. Darbības rādiuss: 10 m. |
| Barcode | 502393721 |
The GARDENA 9 V watering timer allows you to set up 6 different watering schedules. To control the timer remotely, from a distance of up to 10 meters, the "Gardena Bluetooth®" app is required. It must be installed on a smartphone or tablet. The schedule can be adjusted according to the time, watering duration, and days of the week. There is also a "Water Now" setting that immediately starts the watering program without changing the scheduled watering schedules. A 9 V alkaline battery is required for the timer to operate.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MANAGEMENT MODULE 9V BLUETOOTH GARDENA