Product information
| Garums | 16 cm |
|---|---|
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Makita |
| Platums | 2 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Svars | 0.7 kg |
| Ar rokturi | Nē |
| Barcode | 500999952 |
Drill 5.5 mm, 6 mm, 7 mm, 6.5 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm; pointed chisel – 160 mm; flat chisel – 20 x 140 mm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SET SDS+ 10PCS.