Product information
| Kāpņu daļu tips | Riteņi |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Kāpņu piederumi |
| Zīmols | - |
| Platums | 400 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Tikai lietošanai mājsaimniecībā |
| Izcelsmes valsts | Slovākija |
| Barcode | 501710618 |
Stabilizers for ladders with wheels, which will be useful for fixing the ladder in a safe position and for easier mobility. Includes 2 pieces.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LADDER STABILIZERS 2 PCS.