Product information
| Sprauslas tips | Laistītājs |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātājs |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 135 mm |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 285 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Maksimālais izsmidzināšanas laukums | 24 m² |
| Smidzināšanas attālums | 1.2 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Spraužams zemē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501776922 |
You can enable the processing of the circular part.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPRAYER YM8103D