Product information
| Asmens garums | 10.8 cm |
|---|---|
| Asmens platums | 1.8 cm |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Asmens |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 10.8 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Asmeņu skaits | 5 |
| Papildus informācija | Asmeņa tips - laužams |
| Izcelsmes valsts | ASV |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500511128 |
• 25% longer service life
• Inductively hardened edge ensures a sharper blade with a longer service life
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BREAKABLE BLADES 18MM 5 PCS 0-11-718