Product information
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 75 mm |
| Zobu solis | 4.2 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | Jigsawblade Wood 75mm, T144D, B16 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 5 - 65 mm |
| 0 € uz pakomātu | Griešanas lente lentzāģim Makita B-40559, 83.5 cm, 5 gab. |
| Barcode | 500202997 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAW BLADES B-16 75MM 5PCS