Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1500 |
| Produkta veids | Skavotāju skavas |
| Zīmols | Rapid |
| Garums | 40 mm |
| Platums | 5.7 mm |
| Krāsa | Hroma krās. |
| Svars | 0.83 kg |
| Skavas / Vītnes tips | 90 |
| Papildus informācija | Piemērots Rapid PBS151 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501972819 |
These high-performance galvanized narrow crown staples are specifically designed for use with the Rapid pneumatic stapler PBS151. The resin coating ensures optimal fastening properties in wood.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STAPLES N.90 40MM 1500 PCS RAPID