Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Kleopatra |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektā ir slēdzene un eņģes. Rāmis un rokturi jāiegādājas atsevišķi.. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pieejami divi regulējami rāmju platumi: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītie produkti Vertikālais rāmis 10-14 cm 000040211877,Vertikālais rāmis 14-18 cm 000040211879,Horizontālais rāmis 10-14 cm 000040211884,Horizontālais rāmis 14-18 cm 000040211885.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416791 |
- Šīs baltās lamināta durvis piedāvā Jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un ilgtspēju. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši Jūsu vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu – tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpās.
- Šīs durvis ir lielisks risinājums, lai piešķirtu Jūsu telpām izcilību, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvajām Domoletti KLEOPATRA durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu izturību.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VĒRTNE KLEOPATRA0/0 BAL844X2035 LAB3EŅĢ