Информация о товаре
| Materiāls | Akmens vate |
|---|---|
| Garums | 420 cm |
| Platums | 122 cm |
| Biezums | 7.5 cm |
| Produkta veids | Minerālvate |
| Zīmols | Isover |
| Modelis | Standard Roll-40 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.040 |
| Līmējamā | Nē |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 10.25 |
| Штрихкод | 500826292 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Isover
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВАТА ISOVER STANDART ROLL40-75 1.22X4.2M