Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons, Granīts, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 100 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Штрихкод | 501013036 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS CIETM.BETONAM 8X100X150 MM СИНИЙ ГР