Информация о товаре
| Garums | 130 mm |
|---|---|
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Gumija, Plastmasa |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno šļūteni un sprauslu 13 mm. |
| Штрихкод | 502007394 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SAVIENOTĀJS ŠĻŪTENES SOFT