Product information
| Garums | 130 mm |
|---|---|
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Gumija, Plastmasa |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno šļūteni un sprauslu 13 mm. |
| Barcode | 502007394 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SAVIENOTĀJS ŠĻŪTENES SOFT