Информация о товаре
| Garums | 300 mm |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Griešanas leņķis, ° | 45°, 90° |
| Produkta veids | Paplāte |
| Zīmols | Okko |
| Augstums | 48 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Штрихкод | 502234468 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LEŅĶZĀĢA KASTE AR ZĀĢI 300MM