Информация о товаре
| Garums | 117 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Solid |
| Darbības zonas garums | 28 cm |
| Darbības zonas platums | 18 cm |
| Svars | 1.82 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kopējais garums: 1170 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502509666 |
Fiskars Solid™ sērijas universālie instrumenti ir izturīgi, funkcionāli un uzticami. Apjomīgiem rakšana darbiem ir nepieciešama kārtīga lāpsta. Smailā lāpsta ir piemērots instruments augsnes darbiem, bedru rakšanai, apmales apstrādei un stādīšanai. Ja ir jāapstrādā augsne, šis darbarīks nepievils. Garums: 117cm. Svars: 1620g.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LĀPSTA ASA SOLID 1066716