URBJMAŠĪNA AKUM. GSR 18V-65 (SOLO C) 18V
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 63 |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora skrūvgrieži-urbjmašīnas |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GSR 18V-65 |
| Svars | 1.06 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2100, 0-550 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Griezes momenta soļu skaits | 13 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Malāzija |
| Svītrkods | 502712414 |
Kompakts un izturīgs, viegli veic sarežģītus griešanas uzdevumus
- Pateicoties uzlabotajam 63 Nm griezes momentam, viegli tiek galā ar sarežģītiem urbšanas uzdevumiem
- Kompakts un ērts lietošanai šaurās vietās, jo galvas garums ir tikai 166 mm
- Pārslēdzama „KickBack Control” nodrošina drošu aizsardzību un kontroli
- Divi darba lukturi nodrošina maksimālu apgaismojumu
- Jaudīgu veiktspēju nodrošina izturīgs motors bez oglītēm un uzticami pārnesumi
Ja meklējat akumulatora urbjmašīnu-skrūvgriezi, kas nodrošinātu nepieciešamo jaudu pat sarežģītu darbu veikšanai, izvēlieties „Bosch GSR 18V-65 Professional” urbjmašīnu-skrūvgriezi.
Ar palielinātu 31/63 Nm griezes momentu un 0–550/0–2100 min⁻¹ ātrumu tas viegli urbj metālu, koku vai plastmasu.
Pateicoties šim kompaktajam instrumentam, kura galvas garums ir tikai 166 mm, šauras un neērtas vietas nav problēma.
Par jūsu drošību parūpēsies pārslēdzama „KickBack Control” funkcija, kas aizsargā no nejaušas atsitiena. Turklāt labāku darba vietas apgaismojumu nodrošinās divi darba lukturi.
Ar to var urbt koku līdz 35 mm, ieskrūvēt skrūves kokā līdz 10 mm un urbt metālu līdz 13 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBJMAŠĪNA AKUM. GSR 18V-65 (SOLO C) 18V