Информация о товаре
| Jauda | 1800 W |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 10 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 24 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 260 |
| Produkta veids | Gaisa kompresor |
| Zīmols | Dewalt |
| Spriegums | 230 V |
| Darba ātrums minūtē | 2850 rpm |
| Trokšņa līmenis | 68 dB |
| Kompresora motora tips | Neiesmērēts |
| Svars | 27.3 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502779637 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KOMPRESORS DEWALT DXCMS2524HE 24L 1800W