GALDS STĀDU ALUMĪNIJA 76X38.5X98.5CM GC
Produkta informācija
| Ražotājs | GARDEN CENTER |
|---|---|
| Garums | 76 cm |
| Platums | 38.5 cm |
| Augstums | 98.5 cm |
| Materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Produkta veids | Dēstu kastes |
| Zīmols | Garden Center |
| Svars | 5.5 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502696099 |
Attīstiet savu zaļo īkšķi ar Dārza centra mini siltumnīcu – efektīvu risinājumu, kas paredzēts optimālas vides nodrošināšanai jūsu sējeņiem un jauniem augiem. Šis daudzpusīgais stādītājs piedāvā kompaktu un funkcionālu telpu visu gadu ilgu dārzkopību, neatkarīgi no tā, vai jums ir plašs dārzs, mājīgs balkons vai vēlaties sākt sēklas telpās.
- Kompakts un vietu taupošs: Mērot 76 cm garumā, 38,5 cm platumā un 98,5 cm augstumā, šī mini siltumnīca ir lieliski piemērota dažādām vietām, no terases stūra līdz saulainai istabai, neaizņemot pārāk daudz vietas.
- Izturīgi materiāli: Konstruēta ar izturīgu, taču vieglu alumīnija rāmi un izturīgiem caurspīdīgiem plastmasas paneļiem, tā piedāvā aizsargājošu vidi. Gofrētie plastmasas paneļi ļauj cauri plūst būtiskai saules gaismai, vienlaikus pasargājot jūsu augus no skarbiem elementiem.
- Daudzlīmeņu audzēšanas potenciāls: Iekšpusē jūs atradīsit vairākus iekšējos plauktus, kas pārdomāti aprīkoti ar melniem plastmasas stādīšanas paplātēm. Šīm paplātēm ir rievoti dibeni, kas veicina pareizu drenāžu un aerāciju, un tās ir noņemamas, lai atvieglotu stādīšanu un uzturēšanu.
- Ērta piekļuve un gaisa plūsma: Eņģes priekšējās durvis atveras plaši, nodrošinot vieglu piekļuvi visiem jūsu augiem laistīšanai, atzarošanai vai pārstādīšanai. Turklāt augšējo daļu var atvērt, nodrošinot regulējamu ventilāciju, lai nodrošinātu optimālu gaisa cirkulāciju veselīgai augu augšanai.
- Daudzpusīga lietošana: Šī stādu siltumnīca ir lieliska izvēle dažādiem dārzkopības darbiem, tostarp sēklu sākšanai telpās, spraudeņu pavairošanai, delikātu garšaugu audzēšanai vai mazu dārzeņu audzēšanai. Tā palīdz pagarināt audzēšanas sezonu un aizsargā maigus augus no negaidītām laika apstākļu izmaiņām.
Sverot 5,5 kg, Dārza centra mini siltumnīca ir paredzēta vienkāršai montāžai un to var viegli pārvietot. Tai ir 24 mēnešu garantija, kas sniedz pārliecību, audzējot savus botāniskos radījumus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GALDS STĀDU ALUMĪNIJA 76X38.5X98.5CM GC