Информация о товаре
| Materiāls | Porcelāna |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Uzstādīšana | Virsmas |
| Zīmols | Electraline |
| Vietu skaits | 4 |
| Garums | 8 cm |
| Platums | 8 cm |
| Augstums | 5 cm |
| Dziļums | 5 cm |
| Diametrs | 8 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502598245 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KĀRBA KERAMISKĀ BALTA 78MM