Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Svars | 5 kg |
| Jauda | 1400 W |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Celtniecības maisītājs |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | R6212BP |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-480, 0-800 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502599522 |
Ieviesiet efektivitāti un jaudu savos būvniecības projektos ar **Grunder R6212BP būvniecības maisītāju**. Šis robustais rīks, kas izstrādāts prasīgiem maisīšanas uzdevumiem, ir aprīkots ar jaudīgu **1400 W motoru**, nodrošinot uzticamu veiktspēju gan pieredzējušiem profesionāļiem, gan mājamatniekiem. Darbojoties standarta **220–240 V** elektriskajā diapazonā, tas ir gatavs darbam dažādos apstākļos.
Izstrādāts, domājot par lietotāja komfortu un kontroli, Grunder R6212BP sver viegli pārvaldāmus **5 kg** un lepojas ar ergonomisku pelēku un melnu korpusu ar spilgti dzelteniem akcentiem, kas nodrošina vieglu redzamību un saķeri. Tā **regulējamais rotācijas ātrums** piedāvā izcilu daudzpusību, ar diviem atšķirīgiem tukšgaitas ātruma diapazoniem: **0-800 apgr./min. un 0-480 apgr./min.** Tas ļauj precīzi pielāgot maisīšanas intensitāti materiālam, novēršot šļakatas un nodrošinot optimālu konsistenci.
Galvenās iezīmes:
- Jaudīgs 1400 W motors: Nodrošina pietiekamu jaudu blīvu materiālu rūpīgai sajaukšanai.
- Maināms ātruma regulators: Divi ātruma iestatījumi (0-800 apgr./min. un 0-480 apgr./min.) pielāgotai maisīšanas veiktspējai.
- Standarta M14 vītne: Aprīkots ar **14 mm / M14 stiprinājuma vītni**, nodrošinot saderību ar plašu maisīšanas lāpstiņu klāstu.
- Ergonomisks dizains: Ērti rokturi nodrošina uzlabotu kontroli un samazina nogurumu ilgstošas lietošanas laikā.
- Pārvaldāms svars: Ar 5 kg tas piedāvā labu jaudas un pārnesamības līdzsvaru.
Grunder R6212BP ir jūsu ideālais maisītājs, lai iegūtu perfekti sajauktus materiālus. Tas lieliski sagatavo līdzenu flīžu līmes partiju vannas istabas remontam vai apmetuma sajaukšanai sienu remontam. Tā kontrolētā maisīšanas darbība palīdz sasniegt viendabīgu maisījumu, ietaupot jūsu laiku un pūles jebkurā darbā. Paļaujieties uz Grunder R6212BP, lai nodrošinātu uzticamu veiktspēju, ko pieprasa jūsu projekti.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CELTNIECĪBAS MAISĪTĀJS R6212BP 1400W