Информация о товаре
| Augstums | 363 - 643 cm |
|---|---|
| Platums | 41 cm |
| Kāpņu tips | 2 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 14.4 kg |
| Garums | 363 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 13 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501955806 |
Šīs Haushalt kāpnes ir daudzpusīgas un var palīdzēt sasniegt pat diezgan augstas vietas, tādējādi atvieglojot lielāko daļu mājsaimniecības problēmu risināšanu. Lai arī tās ir no alumīnija un sver tikai 14,4 kilogramus, Haushalt BL-E213 kāpnes ir izturīgas un spēj izturēt svaru līdz 150 kg. Kāpnes ir ērti pielāgot darbam, jo tās var sasniegt 3,6 m augstumā, ja tās noovieto A formas konstrukcijā, un 6,4 m augstumā, ja tās apvieno vienā un atbalsta uz sienas.
Produktam ir garantija līdz 24 mēnešiem.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KĀPNES 2X13 PAK. BL-E213 350/621 CM H