PVC CAURUĻU MET.APARĀTS CF20-63 2000W
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 2000 W |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Darba temperatūra | 1 - 300 °C |
| Apstrādes materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Temperatūras regulēšana | Nē |
| Produkta veids | Plastmasas cauruļu metināšanas iekārta |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | CF20-63 |
| Sprauslas Ø | 20mm, 25mm, 32mm, 40mm, 50mm, 63mm |
| Komplekts | Metināšanas uzgaļi plastmasas caurulēm: 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm. |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 0 mēn |
| Svītrkods | 502657331 |
Okko CF20-63 plastmasas cauruļu metināšanas iekārta ir izstrādāta efektīvai un uzticamai PVC cauruļu kausēšanai. Šis robustais 2000 W instruments ir praktisks palīgs ikvienam, kas veic santehnikas vai apkures sistēmu uzstādīšanu un remontu.
Strādājot sprieguma diapazonā no 220 līdz 240 V, šis metinātājs nodrošina nepieciešamo jaudu konsekventai veiktspējai. Tas specializējas darbā ar polivinilhlorīdu (PVC), padarot to par piemērotu izvēli dažādiem cauruļu savienošanas uzdevumiem. Ierīcei ir regulējama darba temperatūra, kas ļauj iestatīt optimālu siltumu konkrētam projektam, diapazonā no 1 līdz 300 °C, kā norādīts uz instrumenta ergonomiskā roktura redzamajā manuālajā ciparripā.
Lai nodrošinātu, ka esat aprīkots dažādiem cauruļu izmēriem, Okko CF20-63 komplektācijā ietilpst metināšanas uzgaļu komplekts. Tajā ir izmēri 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm un 63 mm, kas ļauj veikt dažādu cauruļu diametru darbus. Visas sastāvdaļas, ieskaitot oranžo un melno metināšanas iekārtu un tās piederumus, ir kārtīgi sakārtotas izturīgā melnā metāla pārnēsāšanas futrālī. Šis aizsargājošais futrālis ar drošiem aizbīdņiem un rokturi padara transportēšanu un uzglabāšanu ērtu, saglabājot jūsu instrumentus aizsargātus un gatavus lietošanai.
Neatkarīgi no tā, vai uzstādāt jaunas ūdensapgādes līnijas, remontējat drenāžas sistēmas mājās vai veidojat apūdeņošanas līnijas dārzam, šis plastmasas cauruļu metinātājs palīdz nodrošināt stingrus, necaurlaidīgus savienojumus. Tas ir vērtīgs gan profesionāliem amatniekiem, gan uzticīgiem DIY entuziastiem, kas strādā pie santehnikas infrastruktūras.
- Zīmols: Okko
- Modelis: CF20-63
- Jauda: 2000 W
- Spriegums: 220–240 V
- Apstrādātais materiāls: Polivinilhlorīds (PVC)
- Regulējama darba temperatūra: 1–300 °C
- Komplektā iekļauto uzgaļu izmēri: 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm
- Pārnesamība: Iekļauts aizsargājošs metāla pārnēsāšanas futrālis
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PVC CAURUĻU MET.APARĀTS CF20-63 2000W