Информация о товаре
| Garums | 25 cm |
|---|---|
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Dewalt |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Svars | 0.85 kg |
| Papildus informācija | Platums: 20, 40 mm. Garums: 250 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501949682 |
description_lv
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: KALTS KPL SDS-PLUS DT60330-QZ 3 GB