Информация о товаре
| Tvertnes tilpums | 20 l |
|---|---|
| Jauda | 1200 W |
| Sausā uzsūkšana | Jā |
| Šķidruma uzsūkšana | Jā |
| Produkta veids | Celtniecības putekļu sūcējs |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | AdvancedVac |
| Trokšņa līmenis | 78 dB |
| Vakuuma sūkņa tips | Sausa tīrīšana cikloniska |
| Sūkšanas šļūtenes diametrs | 3.5 cm |
| Vada garums | 4 m |
| Spriegums | 230 V |
| Komplekts | Sprausla sausai grīdas tīrīšanai; birstes; gumijas lente; 2 putekļu savākšanas caurules, 0,5 m, Ø 35 mm; putekļu savākšanas adapteris; rokturis; papīra sūkšanas maiss; filtrs. |
| Papildus informācija | Antistatiska šļūtene. . Komplektā: Birste sausai grīdas tīrīšanai. Birstes ieliktnis. Gumijas ieliktnis. Uzgalis spraugām. 2 putekļu uzsūkšanas caurules, 0.5 m, Ø 35 mm. Adapteris. Sūkšanas šļūtene 2.2 m, 35 mm, antistatiska. Rokturis. Papīra putekļu maisiņš. Filtrs. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501820133 |
ПЫЛЕСОС BOSCH ADVANCEDVAC 20, 20 л
Основные характеристики
- При подключении электроинструмента к пылесосу он автоматически включается и выключается в зависимости от работы электроинструмента.
- Легкое опорожнение большого объема воды с помощью сливного клапана.
- Антистатический шланг уменьшает электрический разряд
Другие преимущества
-
Аксессуары хранятся прямо на пылесосе и доступны во время экстракции. Когда они размещены, кабель и шланг крепятся экономным способом.
-
Встроенный кассетный фильтр облегчает как мокрую, так и сухую экстракцию без необходимости менять фильтр.
-
Функция продувки для удаления листьев или грязи из труднодоступных мест
- Позволяет работать гибко благодаря узкой насадке для щелей и шлангу длиной 2,2 м
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЫЛЕСОС ADVANCEDVAC 20 BOSCH 1200W