VACUUM CLEANER ADVANCEDVAC 20 BOSCH 1200W
€87,88
Pieejams uzreiz
Product information
| Tvertnes tilpums | 20 l |
|---|---|
| Jauda | 1200 W |
| Sausā uzsūkšana | Jā |
| Šķidruma uzsūkšana | Jā |
| Produkta veids | Celtniecības putekļu sūcējs |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | AdvancedVac |
| Trokšņa līmenis | 78 dB |
| Vakuuma sūkņa tips | Sausa tīrīšana cikloniska |
| Sūkšanas šļūtenes diametrs | 3.5 cm |
| Vada garums | 4 m |
| Spriegums | 230 V |
| Komplekts | Sprausla sausai grīdas tīrīšanai; birstes; gumijas lente; 2 putekļu savākšanas caurules, 0,5 m, Ø 35 mm; putekļu savākšanas adapteris; rokturis; papīra sūkšanas maiss; filtrs. |
| Papildus informācija | Antistatiska šļūtene. . Komplektā: Birste sausai grīdas tīrīšanai. Birstes ieliktnis. Gumijas ieliktnis. Uzgalis spraugām. 2 putekļu uzsūkšanas caurules, 0.5 m, Ø 35 mm. Adapteris. Sūkšanas šļūtene 2.2 m, 35 mm, antistatiska. Rokturis. Papīra putekļu maisiņš. Filtrs. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501820133 |
BOSCH ADVANCEDVAC 20 VACUUM CLEANER, 20 L
Key Features
- When connecting a power tool to the vacuum cleaner, it turns on and off automatically when the power tool is operating.
- Easy emptying of large amounts of water using the drain valve.
- Antistatic hose reduces electrical discharge
Other Advantages
-
Accessories are stored directly on the vacuum cleaner and are immediately available during extraction. When positioned, the cable and hose are secured in a space-saving manner.
-
Built-in cassette filter makes both wet and dry extraction easier without the need to change the filter.
-
Blowing function for removing leaves or debris from hard-to-reach areas
- Allows flexible working thanks to the narrow slot nozzle and 2.2 m long hose
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VACUUM CLEANER ADVANCEDVAC 20 BOSCH 1200W