Информация о товаре
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Naos |
| Modelis | Gold |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502435647 |
ПЛИТКА, КАМЕНЬ Domoletti NAOS 8429178127258, 600 ММ X 300 ММ
Domoletti Naos каменные плитки являются стильным и функциональным выбором для отделки стен и пола.
Эти каменные плитки придают помещениям натуральный, уникальный вид.
Они изготовлены из качественных материалов, которые обеспечивают прочность и долговечность, и подходят для стен, полов, лестниц и террас.
Матовые керамические плитки с имитацией мрамора привлекают внимание своей утонченностью, и у них интересный мраморный рисунок с золотистыми оттенками, который подчеркивает красоту и оригинальность плитки.
Эти прямоугольные плитки высшего класса, морозостойкие и безопасные для использования как внутри, так и снаружи.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GR ПЛИТКА NAOS GOLD MAT 30X60 (1.44)