Информация о товаре
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Augstums | 8.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līme |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502326186 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИНТУС МДФ D3481 2500X16X85 (9