Информация о товаре
| Garums | 46 mm |
|---|---|
| Platums | 46 mm |
| Augstums | 158 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 15 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots 13-15 mm biezām šļūtenēm. Materiāls: plastmasa. Izmēri: 44 x 68 x 158 mm. Svars: 0.065 kg. Vārsts: jā |
| Штрихкод | 502044201 |
Fiskars šļūtenes savienotājs Ieslēgt/Izslēgt 13–15mm 1/2–5/8"
Preces apraksts angļu valodā:
- Mīksta satvere un ergonomisks dizains
- Universāls pielietojums – der ar citiem zīmoliem
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GALA SAVIENOJUMS AR MANUĀLU VĀRSTU