ŠĶĒRES SKĀRDA LABĀS POWERGEAR 1027208
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 247 mm |
| Svars | 0.360 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.2 mm |
| Griešanas puse | Pa labi |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | PowerGear™ tehnoloģijas asmens ar regulēšanas aprīkojumu nodrošina par vairāk nekā 40 % lielāku jaudu, jo īpaši vissmagākajos griezumos. |
| Svītrkods | 502037197 |
Veiciet sarežģītus griezumus ar īpaši izturīgajām "PowerGear™" aviācijas šķērēm, kas nodrošina vairāk nekā par 40 % lielāku jaudu. Izbaudiet progresīvu mehānismu un ergonomiku ar jaunās paaudzes aviācijas šķērēm, kas nodrošina lielāku jaudu, komfortu un kontroli. "PowerGear" tehnoloģija nodrošina vairāk nekā par 40 % lielāku jaudu, īpaši veicot vissarežģītāko griešanas daļu. Šī novatoriskā tehnoloģija arī palīdz efektīvāk izmantot jūsu spēku, neļaujot pārāk izstiepties, nezaudējot griešanas garumu. Ergonomisks, atsperīgs rokturis palīdz samazināt roku nogurumu, bet "SoftGrip™" pārklājums nodrošina labāku saķeri un komfortu. Kalti, termiski apstrādāti tērauda asmeņi un kalts rokturis palielina izturību un ilgmūžību. Šķēres var nofiksēt no augšas vai sāniem, un tās var griezt dažādus īpaši izturīgus materiālus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES SKĀRDA LABĀS POWERGEAR 1027208