VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA ANTROZ 844X2035L
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Vienna |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aplodze un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divām aplodēm atbilstoši regulējamam aplodes platumam: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aplode 10-14 cm 000040212093,Vertikāla 14-18 cm 000040212095,Horizontāla 10-14 cm 000040212100,Horizontāla 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502417021 |
Iekšējo durvju vērtne Domoletti Vienna, labās puses, antracīta ozolkoka, 203.5 x 84.4 x 4 cm
Domoletti VIENNA durvis piedāvā jums modernu un stilīgu risinājumu jūsu interjeram.
Antracīta krāsa, ozolkoka koksnes raksts lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan klasiskās, gan modernās.
To konstrukcija ir rāmveida, tā izceļas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši vajadzībām – no 60 līdz 80 cm.
Šīs durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Tumšās akcenta durvis ir lieliska izvēle, lai radītu individuālu, unikālu dizainu.
Ar kvalitatīvām Domoletti VIENNA durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu, un izturība ir garantēta.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA ANTROZ 844X2035L