Информация о товаре
| Garums | 24.5 cm |
|---|---|
| Platums | 6.5 cm |
| Biezums | 0.6 cm |
| Flīžu tips | Fasādei |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Atakama |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.5 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts, Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Dzeltena krās., Oranža krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Uz nelīdzenām virsmām. Pirms flīžu ieklāšanas pārbaudiet to toni un kvalitāti. Pretenzijas par ieklātajām flīzēm netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501745643 |
Неровная поверхность. Перед укладкой плитки проверьте тон и качество.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КЛИНКЕРНЫЕ ПЛИТКИ ATAK 6.5X24.5