ĶĒDES ZĀĢIS GS1E0540CA 2X 20V 35CM SKIL
€142,39
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Svars | 3.8 kg |
| Sliedes garums | 35 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Produkta veids | Akumulatora ķēdes zāģi |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | GS1E0540CA |
| Spriegums | 20 V |
| Ķēdes biezums | 11 mm |
| Ķēdes posmi | 3/8" |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 2 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Ķēdes eļļas tvertnes ietilpība | 0.2 l |
| Ķēdes nospriegojums | Bez atslēgas |
| Ķēdes bremze | Inerces |
| Anti-vibrācijas sistēma | Nē |
| Trokšņa līmenis | 100 dB |
| Ķēdes zāģa komplektācija | Zāģa sliede, Ķēde |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Uzglabāšanas koncepcijai "Easy Storage" |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502216420 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĶĒDES ZĀĢIS GS1E0540CA 2X 20V 35CM SKIL