Информация о товаре
| Augstums | 35.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 48.2 cm |
| Tilpums | 40 l |
| Ar rokturi | Nē |
| Ar aizsargu | Nē |
| Produkta veids | Spaiņi celtniecības |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 48.2 cm |
| Platums | 48.2 cm |
| Svars | 1.167 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502814824 |
Apaļš spainis. Izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, pateicoties ļoti elastīgajiem materiāliem, kas izmantoti spaiņa ražošanā. Piemērots sausu un slapju javu sajaukšanai un transportēšanai.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: CELTNIEKU SPAINIS OKKO 40L