Product information
| Augstums | 35.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 48.2 cm |
| Tilpums | 40 l |
| Ar rokturi | Nē |
| Ar aizsargu | Nē |
| Produkta veids | Spaiņi celtniecības |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 48.2 cm |
| Platums | 48.2 cm |
| Svars | 1.167 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502814824 |
Apaļš spainis. Izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, pateicoties ļoti elastīgajiem materiāliem, kas izmantoti spaiņa ražošanā. Piemērots sausu un slapju javu sajaukšanai un transportēšanai.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CELTNIEKU SPAINIS OKKO 40L