Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | - |
| Modelis | - |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Platums | 7 cm |
| Krāsas nosaukums | Cementa krās. |
| Komplekts | 2,5 gab. komplekts. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502685790 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: APMALA CEMENTS 2200X70 2.5GAB