ROBOTZĀLES PĻĀVĒJS ECOVACS GOAT A1600
€1054,62
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ECOVACS |
|---|---|
| Robota ierīces tips | Kamera, Lāzeris |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 90 mm |
| Maksimālais noslogojums | 50 % |
| Maksimālā pļaušanas platība | 1600 m² |
| Drošības noteikumi | Bloķēšanas uzstādīšana, PIN kods, Signalizācija |
| Produkta veids | Zālienu pļaušanas roboti |
| Zīmols | Ecovacs |
| Modelis | GOAT A1600 PRO |
| Darba platums | 33 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 30 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Jā |
| Elektriskās pļaujmašīnas augstuma regulēšana | Jā |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 13 |
| Sensors | Lietus sensors, Pacēlājs, Tuvuma sensors |
| Asmeņu skaits | 6 |
| Akumulatora spriegums | 32 V |
| Uzlādes laiks | 50 min |
| Krāsa | Balta krās. |
| Svars | 17.8 kg |
| Trokšņa līmenis | 62 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502864895 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ROBOTZĀLES PĻĀVĒJS ECOVACS GOAT A1600