Информация о товаре
| Garums | 2.8 cm |
|---|---|
| Platums | 0.9 cm |
| Materiāls | Dabīgā āda |
| Krāsa | Melna krās. |
| Universāls izmērs | Nē |
| Produkta veids | Instrumentu soma |
| Zīmols | Stanley |
| Augstums | 2.5 cm |
| Svars | 480 kg |
| Stiprināms pie jostas | Jā |
| Kolonnu skaits | 6 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Штрихкод | 502067303 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ĀDAS INSTRUMENTU KASTE STANLEY