VĒRTNE DOMOLETTI LORETTO NOROZ 844X2035L
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Loretto |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aplods un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var pieejami divi aplodu veidi atkarībā no regulējamā aploda platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikālais aplods 10-14 cm 000040211985,Vertikālais 14-18 cm 000040211987,Horizontālais aplods 10-14 cm 000040211992,Horizontālais 14-18 cm 000040211993.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416924 |
Iekšdurvju vērtne Domoletti Loretto, labās, Norvēģijas ozols, 203,5 x 84,4 x 4 cm
Norvēģijas ozola lamināta durvis Domoletti LORETTO ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un elegantu interjera risinājumu.
Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernajās, gan klasiskajās.
To konstrukcija ir rāmja, kas izceļas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot jūsu vajadzībām no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Šīs izteiksmīgās durvis ar stikla ieliktni ir lieliska izvēle, lai jūsu telpām piešķirtu īpašu šarmu, eleganci un funkcionalitāti.
Izvēloties kvalitatīvas Domoletti LORETTO durvis, jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI LORETTO NOROZ 844X2035L