Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 19 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502036001 |









Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШУРУП.ПАШ4,8X19DIN7504K МЕТ+EMPD 15ШТ БЛ