ТЕРМООБРАБАТЫВАЮЩАЯ ТРУБА 3,2/1,6 ЖЕЛТАЯ ЗЕЛЕНАЯ
€0,18
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 3.2 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 1.6 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Dzeltena krās., Zaļa krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Штрихкод | 501754650 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ТЕРМООБРАБАТЫВАЮЩАЯ ТРУБА 3,2/1,6 ЖЕЛТАЯ ЗЕЛЕНАЯ