SCREW.SELF4.8X19DIN7504K MET+EMPD 15GB BL
Product code: 502036001
€0,45
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 19 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502036001 |









Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SCREW.SELF4.8X19DIN7504K MET+EMPD 15GB BL