Информация о товаре
| Maisījuma tips | Dekoratīvs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE33 comfort GRAPHITE |
| Krāsas nosaukums | GRAPHITE Nr. 16 krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 0,6 l : 2 kg |
| Patēriņš | 0,4–0,7 kg/m²; iš 2 kg – 2,8–5 m² |
| Sasalšanas laiks | 90 min |
| Spraugas platums līdz | 8 mm |
| Lietošanas laiks | 90 min |
| Izmantošana | Cementa krāsainā špaktele flīžu šuvju aizpildīšanai līdz 8 mm platumā. Viegls šuvju aizpildītājs keramisko sienas un grīdas flīžu virsmām, kas pakļautas nelielām līdz vidējām slodzēm. |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Nav piemērots apsildāmajām grīdām. Izturīgs pret nodilumu, paredzēts lietošanai ārpus telpām un telpās. |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Drošības prasību apzīmējums. Reakcija | P305 + P351 + P338 SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 500024870 |
Узкая шва
Цементный раствор для заполнения швов шириной до 8 мм.
СВОЙСТВА
- Устойчивая окраска
- Эластичный
- Для внутренних и наружных работ
- Легко применять
- Оптимальная заполненность
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Ceresit
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШВЕЙНИЙ CERESIT CE33 16 2KG