Информация о товаре
| Zīmols | Mida |
|---|---|
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Bitumens |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.5 |
| Produkta veids | Pašlīmējošs bitumena jumta segums |
| Modelis | SELF KSK |
| Garums | 5000 mm |
| Platums | 500 mm |
| Papildus informācija | MIDA SELF KSK ir pilnas virsmas, pašlīmējoša, elastomēra bitumena ruļļu jumta membrāna, kas ir izturīga pret laikapstākļiem, ūdensnecaurlaidīga un piemērota jumtiem ar slīpumu 5° un vairāk. Rullīšu jumta segums ir ātrs, vienkāršs un drošs veids, kā nosegt dažādus individuālus jumtus, piemēram, dārza māju, šķūnīšu, nojumju, nojumju, paviljonu u. c. jumtus. Vienkārši izvelciet, vienu malu pievelciet ar naglām, nogrieziet aizsargplēvi un piespiediet (skat. ieklāšanas instrukciju). |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| TOP prece | Ruberoīds Mida Light S, 10m2, 10 m x 1 m |
| Parastā cena | Bitumena mastika Nexler, 10 kg, melna krās. |
| Штрихкод | 501728360 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШИНДЕЛИ RULLĪ MIDA SELF KSK BRŪNI 2,5M2