Информация о товаре
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 125 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0.8 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S461VHY BS450E |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 1700 W |
| Dzinēja ražotājs | Briggs & Stratton |
| Dzinēja modelis | 450E Series |
| Darba platums | 45.7 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Ritenīši ar gultņiem | Nē |
| Svars | 28.35 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Regulējams roktura augstums | Nē |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Cilindra darba tilpums: 125 cm3 |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502342270 |

Бензиновый газонокосилка-самоходный GRUNDER S461VHYBS450E
- Самоходная газонокосилка с 125 см³ четырехтактным бензиновым двигателем Briggs & Stratton, который обеспечивает надежность и долговечность.
- Идеально подходит для средних и больших газонов.
- Для толкания газонокосилки не требуется усилий, так как колеса приводятся в движение двигателем, и электрический провод не мешает, поэтому при работе с тяжелыми нагрузками не чувствуете усталости.
- Число оборотов двигателя – 2800/min.
- Высота скашивания травы регулируется от 25 до 75 мм. Ширина скашивания составляет 46 см.
- 60-литровый мешок для сбора травы достаточно велик, чтобы его не нужно было часто опустошать, но не слишком тяжелый, чтобы его было легко переносить.
- Если скошенная трава не должна быть собрана, можно использовать выброс травы через боковой приемник.
- Эффективная функция этого газонокосилки – мульчирование, т.е. скошенная трава измельчается и выбрасывается через задний приемник косилки, тем самым естественно удобряя почву.
- У устройства есть складная ручка, что упрощает транспортировку и хранение в зимний сезон.
- Максимальное значение вибрации – 9,540 м/с² (K=1,5).
- На эту газонокосилку предоставляется 36-месячная гарантия.


Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЕНЗ.ПЛЕВ.GRUN.S461VHYBS450E 46CM 125CM