Информация о товаре
| Garums | 12.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 9 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 8.1 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500220841 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС ДЛЯ МЕТАЛЛА HSS 9X125MM