Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 80 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | BIT |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101048343, 000101048347, 000101048351, 000101048355 |
| Komplekts | Komplektā neietilpst eņģes, slēdzenes, rokturi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rāmji, apkakles, pagarinājumi jāiegādājas atsevišķi:000101048343, 000101048347, 000101048351, 000101048355.Pieejami standarta vai regulējami rāmji. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502554381 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЦЕНА BIT ГРАФИТ СИЛК МАТТ 800X2000