Информация о товаре
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 40 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Betons |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | BE |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 2,7 - 3,2 l : 25 kg |
| Patēriņš | 20 l : 40 kg |
| Izmantošana | Betona grīdu ieklāšanai |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| TOP prece | Līme Flīžu Knauf K4 Flexklebr C2ts1 25kg |
| Parastā cena | Mūrjava Sakret ZM, remonta, 25 kg |
| Штрихкод | 500515646 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЕТОН/СКЛОН САКРЕТ BE 40KG