Информация о товаре
| Krāsa | Pelēka krās. |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Stūrīši |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 3 cm |
| Platums | 1.5 cm |
| Augstums | 3 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Augstums: 30mm. Garums: 30mm. Materiāls: Metāls. Pārklājums: Cinkots. Platums: 15mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 501898033 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГЛОВЫЕ СКОСЫ 30X30X15X2,0 СЕРЫЕ