Информация о товаре
| Jauda | 1400 W |
|---|---|
| Maksimālais ātrums minūtē | 5000 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 50 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 65 mm |
| Produkta veids | Koka zāģēšanas mašīnas |
| Zīmols | Makita |
| Garums | 755 mm |
| Platums | 450 mm |
| Augstums | 488 mm |
| Svars | 14.1 kg |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Akumulatora spriegums | 230 V |
| Diska diametrs | 216 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Jā |
| Rotācijas leņķis | 50 - 60 ° |
| Apgriešanas leņķis | -5 - 48 ° |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rotācijas leņķis: 50 - 60°. Apgriešanas leņķis: -5 - 48° |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502080939 |
Впечатляющие параметры резания. Максимальная ширина резания: 305 мм. Максимальная глубина резания: 65 мм.
Преимущества для пользователя:
- Угловая пила для строительных и ремонтных общих нужд.
- Лазер точно подсвечивает линию реза, ускоряя работу и не ставя под угрозу безопасность.
- Двойной рельсовый механизм занимает мало места, низкий уровень вибрации при резке.
- Компактный инструмент для удобной транспортировки.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГЛОВНАЯ ПИЛА LS0815FLN 216X30MM 1400W