Информация о товаре
| Skrūves tips | Skrūves metālam |
|---|---|
| Garums | 90 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Fosfatēts |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | PH2 |
| Modelis | - |
| Vītnes garums | 60 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | 4,2 x 90/60 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502008117 |







Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНТ РЕГ. МЕТ. 4.2X90/60 10ШТ O2